Logo Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mikołajkach Pomorskich

Bezpieczeństwo podczas zbliżających się ferii

Ocena 0/5

GOPSGMINA

Realizując założenia programu profilaktycznego dot. przeciwdziałania przemocy na terenie gminy Mikołajki Pomorskie, w dniu 11.02.2025 r. przewodnicząca Zespołu Interdyscyplinarnego działającego przy Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Mikołajkach Pomorskich Katarzyna Trojanowska- Frydrych wraz z Funkcjonariuszami Policji mł. asp. Bartoszem Olszewskim oraz st.asp. Łukaszem Kuneckim zorganizowali spotkanie z uczniami Szkoły Podstawowej im. Rodziny  Szreiber w Mikołajkach Pomorskich żeby porozmawiać o bezpieczeństwie podczas zbliżających się ferii. Dla młodzieży w tym wieku, bezpieczeństwo to nie tylko rozsądek podczas uprawiania sportów zimowych, ale przede wszystkim życie wolne od przemocy, używek i zachowań niezgodnych z prawem. 

Uczniowie aktywnie uczestniczyli w spotkaniu, zadając pytania i dyskutując na omawiane tematy. 

Dziękujemy Dyrekcji szkoły za możliwość realizacji spotkania i życzymy bezpiecznych ferii.

Galeria zdjęć

Bezpieczeństwo podczas zbliżających się ferii 2 Bezpieczeństwo podczas zbliżających się ferii 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności